Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Balık Etek Abiye Modelleri 2013
Balık Etek Abiye Modelleri 2013
17
Nis

Abiye, kadınların özellikle özel günlerde giymek için tercih ettikleri ilk kıyafetlerin arasında yer almaktadır. Düğün, nişan, sünnet gibi özel görüşmelerin yanı sıra iş toplantıları gibi pek çok yerde kadınlar abiye elbise giymektedir. Abiye elbiselere büyük ilgi gösteren kadınlar özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile de bu modellere oldukça ilgi gösteriyor. Abiye modelleri ülkemizde hizmet vermekte olan yüzlerce giyim mağazalarının vitrinlerinde yavaş yavaş görücüye çıkar iken pek çok farklı abiye modelinin olduğunu görüyoruz. Bunlardan en çok ilgi çekenleri ise balık etek abiye modelleri, kabarık abiye modelleri ve önü kısa arkası uzun abiye modelleri oluyor. Sizlere yazımızda balık etek abiye modelleri 2013 koleksiyonundan bahsedeceğiz ve yeni modelleri tanıtacağız.

 

Özellikle genç bayanların oldukça ilgi gösterdikleri balık etek abiye modelleri, her yıl olduğu gibi 2013 yılında da oldukça fazla ilgi çekiyor. Kadınlar için titizlikle üretilen ve belli bir tarzı ortaya yansıtan 2013 balık etek abiye modelleri genç hanımların özellikle mezuniyet balolarında giymek için tercih etmekte. Üst kısmı dar alt kısmı da geniş olan ve balık modeli ismini alan bu abiye modelleri 2013 yılında kadınların gözdesi olur iken ülkemizde pek çok firma bu modellerini vitrinlerinde bulundurmakta. Balık etek abiye modellerinden birini giyecek olan hanımlar saçlarını oldukça şık ve zarif yapmalı ve aynı zamanda takı seçiminde de oldukça titiz davranmalıdır.

 

2013 Balık etek abiye modellerinde gördüğümüz en büyük değişiklik ise kuşkusuz ki desenlerin oldukça fazla kullanılması. Desenlere büyük önem veren markalar özellikle leopar desenleri başta olmak üzere pek çok farklı desen ile ürettikleri balık etek abiye modellerini 2013 koleksiyonlarında bizlere sunuyor. Balık etek abiye modellerinden herhangi birini almak isteyen kadınların bütçe olarak ise 250 lira ile 3000 lira arasında parayı gözden çıkartması gerekmekte. Markaya göre fiyatlar değişiklik gösterir iken balık etek abiye modelleri galerimizde yer alan abiye modellerini hemen hemen tüm bayan giyim mağazalarından satın alabilirsiniz.

 

Balık Etek Abiye Modelleri 2013 Galerisi

 

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar